PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

NIEPOKALANEGO SERCA

NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

W GRUDZIĄDZU

KSIĘŻA MARIANIE

Komunikat

Drodzy Parafianie goście ostatniego tygodnia i sympatycy parafii!!!

 

  Z ogromnym bólem informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 15 września, w godzinach południowych, dotarła do nas wiadomość, iż w naszym domu zakonnym przy ul. Mickiewicza 43, w dniu 9 września br., przebywała osoba, u której dzisiaj  potwierdono obecność koronawirusa (SARS-CoV-2) powodującego COVID-19.

Osoba ta nie odwiedziła kościoła parafialnego i nie sprawowała u nas Mszy świętej.

Zgodnie z decyzją Inspekcji Sanitarnej, wszystkie osoby przebywające w naszym domu zakonnym, które miały kontakt z osobą zakażoną, zostały objęte kwarantanną, a to oznacza, że nasz dom zakonny przy ul. Mickiewicza 43 pozostaje zamknięty do czasu decyzji stosownych władz.

UWAGA! Kościół parafialny pozostaje dalej otwarty, a Msze święte i nabożeństwa będą odprawiane wg. normalnego porządku, dzięki pomocy i zaangażowaniu księży z okolicznych parafii. Intencje mszalne przyjęte na kolejne dni będą odprawiane według planu.

Kancelaria parafialna będzie zamknięta do odwołania. W sprawach kancelaryjnych prosimy kontaktować się poprzez pocztę elektroniczną na adres: marianiegrudziadz@gmail.com lub telefonicznie 881 762 522.

Do odwołania zawieszamy wszelkie spotkania wspólnot.

Na naszej stronie internetowej (GRUDZIADZ.MARIANIE.PL) oraz profilu na Facebook będziemy informować o bieżącej sytuacji.

Bardzo prosimy was wszystkich o modlitwę, aby u nikogo z nas nie stwierdzono koronawirusa, a tym samym, aby nikt z nas nie był zagrożeniem dla osób, które w ostatnich dniach uczestniczyły w Mszach świętych w naszym kościele młodzieżowym. Powierzamy się opiece Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny i św. Ojca Stanisława Papczyńskiego. W czasie kwarantanny zapewniamy Was o naszej codziennej modlitwie.

Wasi księża marianie

Ekstremalna Droga Krzyżowa

EDK Grudziądz - Wyrusz z różańcem!

Termin: 2 października 2020

Początek: Msza św. godz. 20:00

Trasy: 4 trasy: Niebieska 30 km (Grudziądz - Mokre - Grudziądz) https://www.edk.org.pl/trasa-edk-3082/ ; Biała 39 km (dookoła Grudziądza) https://www.edk.org.pl/trasa-edk-3641/ ; Czerwona 42 km (Grudziądz - Świecie) https://www.edk.org.pl/trasa-edk-3083/ ; Zielona 52 km (Grudziądz - Lisewo - Grudziądz) https://www.edk.org.pl/trasa-edk-3642/

Zapisy: https://my.edk.org.pl/pub/edk/d2VXU50J2f7d/zapisy/formularz

Więcej informacji: https://www.edk.org.pl/ 

facebook: https://www.facebook.com/grudziadz.edk

DSC_0985.JPG
Nabożeństwo Fatimskie

W niedzielę 13 października zapraszamy na ostatnie nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je modlitwą różańcowa o godz. 18:00 zawierzając Maryi cały świat. O godz. 18:30 Msza św. w intencjach zbiorowych – intencje można zgłaszać w kancelarii lub w Zakrystii. Po Mszy św. procesja z świecami dookoła kościoła. Prosimy przynieść świece.

Napisz do nas...
ADRES

Parafia Rzym-Kat.

p.w. Niepokalanego Serca NMP

Ul. Mickiewicza 43

89 - 300 Grudziądz

tel. 881 762 522

Kościół rektoralny

p.w. Św. Franciszka Ksawerego

ul. Kościelna

tel. 512 925 890

  • Facebook Social Icon

Konto parafii

91 1240 3998 1111 0010 5093 0549

© 2017 by Marianie Grudziądz. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now